دوره دکترای مهندسی مواد ۱۴۰۳ ـ مصاحبه و پذیرش (کلیه داوطلبان)

 | تاریخ ارسال: 1403/3/20 | 
قابل توجه کلیه داوطلبان (کنکور سراسری، استعداد درخشان و استادمحور) که به مصاحبه دوره دکترای مهندسی مواد ۱۴۰۳، دعوت شده‌اند:

 ۱- ضروری است پیش از مصاحبه، مستندات زیر آماده شود: 
(الف) برگ خلاصه مشخصات داوطلبان آزمون دکتری را دریافت و تکمیل نموده و فایل PDF آن را، به همراه (۱) کارنامه انتخاب رشته سنجش، (۲) کارنامه اولیه کنکور دکترا (رتبه داوطلب)، و (۳) کلیه مستندات پژوهشی (شامل صفحه اول مقالات، کتاب، ثبت اختراع، مدرک زبان و ...) تا تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۴ ساعت ۲۴:۰۰ در قالب یک ایمیل به آدرس ایمیل grad.mataut.ac.ir بفرستید.
(ب) فهرست زمینه‌های پژوهشی استادان مصاحبه‌کننده دوره دکترای مهندسی مواد ۱۴۰۳ را دریافت و مطالعه نموده و گروه مصاحبه مناسب را به درستی انتخاب کنید.
(ج) کلیه مستندات را چاپ کرده و در زمان مصاحبه همراه داشته باشید.

  ۲- تاریخ برگزاری مصاحبه روزهای شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶، یکشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۷ و چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۳۰ خواهد بود.
زمان برگزاری مصاحبه در روزهای شنبه و یکشنبه در دو بازه زمانی ۸:۳۰-۱۱:۳۰ و ۱۳:۳۰-۱۶:۳۰ انجام خواهد شد.
روز چهارشنبه، آخرین روز مصاحبه برای آن دسته از داوطلبانی است که به دلایل موجه، امکان حضور در روزهای شنبه و یکشنبه را نداشته‌اند.
مصاحبه روز چهارشنبه در بازه زمانی ۸:۳۰-۱۱:۳۰ انجام خواهد شد.

 ۳- محل مراجعه: تهران، خ حافظ، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مواد و متالورژی، طبقه ۱ (دفتر تحصیلات تکمیلی)
پس از مراجعه و دریافت نوبت مصاحبه، ساعت مصاحبه اعلام و در آن زمان از داوطلبان دعوت خواهد شد برحسب زمینه پژوهشی انتخابی ایشان، به اتاق مصاحبه وارد شوند.
مصاحبه در دو گروه تخصصی (الف) رفتار مکانیکی مواد و (ب) رفتار فیزیکی و شیمیایی مواد انجام خواهد شد. هر داوطلب در روز اول (شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶)، فقط در یک گروه مصاحبه خواهد شد. در صورت تمایل داوطلب و با هماهنگی دفتر تحصیلات تکمیلی، در روز دوم (یکشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۷) در گروه دیگر مصاحبه انجام خواهد شد.
محل مصاحبه «رفتار مکانیکی مواد»: دانشکده مهندسی مواد و متالورژِی، طبقه ۳، اتاق شورای دانشکده
محل مصاحبه «رفتار فیزیکی و شیمیایی مواد»: دانشکده مهندسی مواد و متالورژِی، نیم طبقه۱، اتاق سمینار دانشکده

 ۴- لازم است داوطلبان پس از مصاحبه و حداکثر تا روز شنبه ۱۴۰۳/۴/۲ ساعت ۲۴:۰۰، فرم اولویت‌بندی استاد راهنما را دریافت و نام استادان مورد انتخاب خود را به ترتیب در فرم بنویسند و فایل  PDF آن را به آدرس grad.mataut.ac.ir ایمیل نمایید. لطفا در عنوان ایمیل «مصاحبه دکترای ۱۴۰۳ - نام و نام خانوادگی» درج شود. پس از ارسال فرم اولویت‌بندی استاد راهنما، به هیچ وجه تغییری در این فرم قابل اعمال نیست؛ لذا به هنگام تکمیل آن نهایت دقت را به عمل آورید.

با آرزوی سلامت و سربلندی
مدیریت تحصیلات تکمیلی، دانشکده مهندسی مواد و متالورژیCAPTCHA